Diskusija žurnale "Veidas"

30.06.11

Kodėl pasyvius namus reikia statyti jau šiandien? Kas įvyks 2018 m. ir kokią įtaką tai turės nekilnojamojo turto rinkai? Atsakymus į šiuos klausimus sužinosite perskaičius diskusiją, surengta žurnalo "Veidas".

Pasyvus namas - ar tai individualus, plokščio stogo namas?

Kiekvienas pastatas gali būti energetiškai efektyviu - individualus namas, komercinis pastatas, arba daugiabutis. "Namai A+" ruošia tiek naujų pastatų projektus, tiek ir atlieka renovaciją. Pasyvaus namo standartai neribuoja ir architektūrinių sprendimų - Jūsų fantazija gali būti laisva.

Nuo ko prasideda energetiškai efektyvaus namo statyba?

Visų pirma išsiaiškiname Jūsų poreikius – tiesiog norime, kad naujame name jaustumėtės komfortabiliai ir mėgautumėtės gyvenimu. Aptariame koks turėtų būti Jūsų svajonių namas. Atliekame skaičiavimus - kiek kainuotų paprasto bei mažų energetinių sąnaudų namo statyba. Įvertiname išlaidas šildymui. Pateikiame įžvalgas dėl namo vertės ilgalaikiškumo. O svarbiausia tai, kad visos šios konsultacijos Jums nieko nekainuoja! O kai drauge su šeima jau būsite apsisprendę, koks yra Jūsų svajonių namas, mes jį profesionaliai suprojektuosime!

Kaip galiu būti tikras, kad mano namas bus energetiškai efektyvus?

Mažų energetinių sąnaudų namai Lietuvoje yra sertifikuojami. Jei namo projektas atitinka keliamus reikalavimus jam išduodamas sertifikatas. Tačiau tam, kad būtumėte visiškai ramūs, mes atliekame statybų techninę priežiūrą ir užtikriname, kad būtų laikomasi visų nustatytų normatyvų. Kontroliuojame statybų eigą, naudojamas medžiagas ir technologijas, patariame namo eksploatacijos klausimais. Neleidžiame jokių nukrypimų nuo projekto ir netoleruojame atvejų, kai aukojama darbų ar medžiagų kokybė. Užbaigus Jūsų namo statybą, atliekame visus reikalingus matavimus ir išduodame energetinį efektyvumą patvirtinančius dokumentus.

Per kiek laiko atsipirks mano pasyvus namas?

Mitas, kad pasyvaus namo kaina prasideda nuo milijono, yra netiesa! Įprastai papildomos investicijos į tokį namą sudaro apie 10-25% priklausomai nuo naudojamų technologijų ir įrengimų. Vidutinis tokių investicijų atsiperkamumas 4-7 metai. Su malonumu apskaičiuosime konkrečiai Jūsų energetiškai efektyvaus namo atsiperkamumą, o svarbiausia – tai padarysime visiškai NEMOKAMAI ir neprašydami jokių įsipareigojimų! Tiesiog susisiekite su mumis!

Kodėl žmonės mums patiki projektuoti jų namus?

Turbūt todėl, kad nuoširdžiai rūpinamės kiekvienu klientu. Nuo 2006m projektuojame individualius namus, gyvenamuosius kvartalus, komercinės paskirties pastatus, daugiabučius, jų renovaciją. Sunkmečiu ne tik išlaikėme darbų tempą, bet ir investavome į kvalifikacijos kėlimą. 2010m vieninteliai iš visų Vakarų Lietuvos projektuotojų baigėme specialius mokslus Pasyvaus namo institute Vokietijoje. Išlaikę egzaminus tapome tarptautiniu lygiu sertifikuoti pasyvių namų projektuotojai.

Susisiekite su mumis Jums patogiu būdu – atsakysime į klausimus, įvertinsime Jūsų poreikius ir investicijų atsiperkamumą, patarsime bei palyginsime skirtingus variantus.